Konu: Merhabalar
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2012, 22:17   #4 (permalink)
güneşdeniz

güneşdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 234

Karma Puanı: 100

Alıntı:
ruh sesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir tanışma metni olmuş, gerçi seni zaten tanıyordum ruhsesin.com dan ama daha detaylı tanımış oldum. Daha önceki forum arkadaşlığımızdanda yola çıkarak söyleyebileceğim şey çok iyi bir insan olduğundur.
Hep beraber huzurlu ve bilgi dolu bir forum hayatı yaşamamız dileği ile ...
teşekkür ederim evet unutmadığına sevindim. site kapandığı zaman çok üzülmüştüm orada güzel dostluklar kazanmıştık. burada yeniden çok daha iyi dostluklara adım atmak dileğiyle...

---------------

Alıntı:
Hanedan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet iki yıl ama ömrümüzün hayat çizgimizin tabiri caiz ise U dönüşü yaptığımız bir döneme rastlayan dostluğumuz ,dua kardeşliğimiz ve saymakla bitmeyen buraya da yazamayacağım dedikodularımız plan ve proğramlar ,) .ne çok şey değişti dimi ömrümüzde. 4444 salat tefriciye okuduğun günleri biliyorum ,ısrarla okuma Ayetel Kürsi oku dediğimi okumaya nasıl başlayacağımızı. iki yıl küçük bir zaman ama ne çok şey değişti dimi ahiret dostum benim ,seni seviyorum dualarım da seninle..
evet gerçekten hayatımız 2 sene içinde ne kadar değişik bir yön kazandı dimi. ben evlendim sen dini bütün bir insan oldun filan birbirimizi gazlayarak başladığım ayetel kürsi benim hayatımı değiştirdi desem yeridir. sevgili dostum yerin bende her zaman için çok özel. teşekkürler herşeye rağmen benimle olduğun için.

aynı anda başka insanlara,
seni seviyorum demişizdir....
mutlak güven duygusuyla,
başımızı başka omuzlara dayamışızdır
olamaz mı? olabilir.
onca yıl sen burada
onca yıl ben burada
yollarımız hiç kesişmemiş
şu eylül akşamı dışında

Konu RUHANİ YÖNETİM tarafından (10-31-2012 Saat 04:55 ) değiştirilmiştir..
güneşdeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla