Konu: Merhabalar
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2012, 21:11   #3 (permalink)
Hanedan

Konular: 144

Karma Puanı: 22

Alıntı:
güneşdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende kendimi tanıtmaya karar verdim. forum içinde paylaşım yaparken karşımızdaki kişi hakkında biraz fikir sahibi olmak fikri güzel.
adım deniz. izmirliyim ve burada bir sahil kasabasında yaşıyorum. şehrin merkezinden iyiki ayrılmışım hayatımda aldığım en doğru karardı
evliyim 24 yaşındayım işletme mezunuyum fizik bölümü terkim. bir dönem kişisel gelişimle ilgilendim şuan dinlenme aşamasındayım hayatın. inşallah seneye güzel projelerle çalışma hayatım başlıcak tabiki kendimi geliştirmeye de devam edicem.
buradan sıkıntıda olan üyelere vermek istediğim mesaj, kendinizi yormadan umutsuzluğa kapılmadan dualarınıza devam edin ve kendinizi evrene teslim edin. sonuçlarını elbet ki alıcaksınız hiçbişey için acele etmeyin. bende nice sorunlarla boğuştum ama halen umutluyum.
keyifli forumlar dilerim.
evet iki yıl ama ömrümüzün hayat çizgimizin tabiri caiz ise U dönüşü yaptığımız bir döneme rastlayan dostluğumuz ,dua kardeşliğimiz ve saymakla bitmeyen buraya da yazamayacağım dedikodularımız plan ve proğramlar ,) .ne çok şey değişti dimi ömrümüzde. 4444 salat tefriciye okuduğun günleri biliyorum ,ısrarla okuma Ayetel Kürsi oku dediğimi okumaya nasıl başlayacağımızı. iki yıl küçük bir zaman ama ne çok şey değişti dimi ahiret dostum benim ,seni seviyorum dualarım da seninle..

Konu RUHANİ YÖNETİM tarafından (10-31-2012 Saat 04:54 ) değiştirilmiştir..
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla