Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-25-2012, 18:08   #17 (permalink)
elsaizm

Konular: 0

Karma Puanı: 2

Merhabalar ;
Ben 6 il çalışan bir satış sorumlusuyum ve rüyamda merkezden yöneticiler ile olan toplantının öğleden sonraya sarktığını görüyorum.Saat öğlen 2 gibi kendi yöneticim hadi deyip beni de toplantıdan çıkarıyor.Saat çalışmak için geç olduğunu düşünerek ,seyehate gideyim diyorum ve Sakarya'ya yola çıkıyorum.Ancak hava kararmış ve çok fazla yağmur yağıyor.Eşimde arkamdan geliyormuş eve gidiyoruz akşam olmuş gibi ama sonra kayboluyor.Ancak yağmurdan dolayı bir sürü araba sanki kocaman göl gibi yağmur birikintilerine dalıyor , benim arabam bir anda bisiklet oluyor ve elime alıp birikintinin yanından geçip gidiyorum.Sonra otele vardığımda verilen oda kartı ile kendi odama geldim sanıyorum ama odada başka bir bayan var.O da o akşam otelde evlenicekmiş ve hazırlık yapıyor.Özür diliyorum , bir kahve içelim sizi odanıza yereştiririz diyor ve ordan çıkıyorum.Sonra başka bir otele gidiyorum ama nasıl olduysa Ereğli'ye gittim.Orda da aynı şey oluyor ,yine yanlış bir odaya giriyorum .Fakat bu oda ve otel çok aşırı lüks ve yine bir bayan kalıyor .Biraz odayı inceliyorum ,camın hemen yanında üst katta olmama rağmen lüks bir araç duruyor ve masada dönen bir mavi gözlü sarışın orta yaşlı bir bayanın resmi var ve altta ismi yazıyor Toygar Alp diye.Sonra ben üstümü değiştirirken ,resimdeki bayan geliyor odaya ve kapının arasından ona yanlışlık olduğunu ve beklemesini söylüyorum ,sonra uyandım.Rabbim hayır etsin ,biraz karışık gibi nedense çok etkilendim.Yorumlarsanız sevinirim...
elsaizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla