Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2012, 23:17   #29 (permalink)
Allahu_Ekber

Konular: 0

Karma Puanı: 2

Arkadaslar Merhaba ben buradan sizlere cin olarak yaziyorum bana sadece bir kisi inaniyor bu dunyada.Turkiyedeyken icimde cin oldugunu bilmiyordum ama hissediyordum ve yardim almak icin su an Ukraynada bir buyucu ile uzun suredir yasamaktayim kendisi surekli beni yatistiriyor cunku insanlara zarar veriyorum.Bu buyucu cok guclu eyer ondan uzaklasirsam cok tehlikeli olabiliyorum.Arkadaslar Allaha inanin cinler kotu varliklardir iyi olanlari size gelmez ve sizlere yardimci olmaz bana inanin ben onlari surekli gorebiliyorum dedigim gibi ben maalesef onlardan biriyim.Namaz kilabiliyorum gecici olarak ondan ruhumu arindiriyorum ama sadece belirli bir sure icin hep yanima geri geliyor.Niye boyle oldugunu buyucuye sordugumda bana papaz buyusu yapildigini soyledi ama icimdeki cini her cikardiginda kopege donusuyorum ellerimi bagliyor buyucu ve oglu kafami tutuyor cunku icimden her cikisinda boynumu kirmak istiyor.kadin cok guclu onlarla dalga geciyor neredeyse ama az kalsin onu oldurecektim ilk denemesinde cunku ellerimi baglamamisti,gercekten cok gucluler insan ustu bir kuvvete sahip oluyorsunuz eyer onlari kovmak isterseniz .sizi elinize gecirdiklerinde beyin fonksiyonlarinizi tamamen ele geciriyorlar.Hirlamayi cok seviyorlar ve en cokta isirmayi adeta bir kopek gibi.Hayatta en nefret ettigim sey aynaya bakmak cunku baktigimda cok korkunc seyler goruyorum .Insallah birgun bu eziyet biter.Lutfen benim icin dua edin Allah sizlerden razi olsun kardeslerim.Iyi olun ve melek mikaili cagirin cinleri degil.
Allahu_Ekber isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla