Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-24-2012, 15:58   #1 (permalink)
Sami

Konular: 1

Karma Puanı: 2

Standart yardim edin lutfen

evimizde inanilmaz olaylar yasaniyor isiklar yaniyor sonuyor televizyon kapaniyor aciliyor tikirtilar geliyor uyku nedir unuttuk arkadaslar lutfen yardim edin ne yapacagimi sasirdim yurt disinda yasiyorum yakınlarim iki gunluk mesafede bulundugumuz kasabaya yeni tasindik 2 kizim 1 tanede oglum var esimle saskin durumdayiz.isten ayrilmistim yeni bir is buldum buraya tasinmak zorunda kaldim cokda begendim tasindigimiz gunun sabahi degisik seylerle karsilastik evde hayvanimiz felan yok ama uyandigimda mutfakta cop kutusunun devrilmis oldugunu karistirildigini gormek kendi ellerimle kapattigim elektirik anahtarinin acildigini gormek inanin urkutucu bir durum kimseye derdimizi acamiyoruz esim siyah karartilar geciyor aniden diyor ben gormedim ama hissediyorum evimizde birseyler oluyor ne yapicaz yardim edin onceden duymustum biraz bilgim var ama inanmiyordum bile koyde anlatirlardi memleketimde kucuktum dinlemezdim ama bizdede bir acayiplikler var evden tasinmak zorunda kaldik tasinsak bile dengemiz bozuldu aptal bir durumdayiz akil verin ne yapabilirim internetten burayi buldum yardim ederseniz allah razi olsun
Sami isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla