Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2012, 01:25   #91 (permalink)
livre

Konular: 0

Karma Puanı: 2

s.a . rüya gördüm öncedekiler gibi pek çıkamadım işin işinden . yorumlarsanız sevinirim.

bir varoş mahallesindeydim .hava bulutluydu. sokaklara bakış açım saat 12 ve 1 yönündeydi. 2/3 sokak arasında butun ruyam oldu bitti. öncelikle girilmesi yasaklanmış fabrika sahasında bir hırsız gördüm. bır duvarı delmiş ordan külçe altın çıkartıyordu .yardıma gittim 2/3 poşet külçe altını çıkardım . bir poşetin içine baktım net bir şekilde külçe altın gördüm . öteki poşete bakmadan alıp kaçtım onları ve bir yere götürüp sakladım. sonra yasak olan yerden normal mahallesye geldim . kendimi atatürkün kurmaylığını yaparken buldum. atatürk golf oynuyordu bende onu koruyordum . sonra bir suikast için birisi yaklaştı silahını çıkardı atatürkü vuracakken ben çıktım karşısına engellediim . adamda boynuma iğne şeklinde birşey fırsattı . ben biraz kötü oldum. benim kötü olduğumu gören atatürk oyunu durdurdu geldi hayrola orhan bir şey mi oldu kötü görünüyorsun dedi. bende iyi olduğumu biraz musade istediğimi söyledim . sonra dinlenmek için alt sokaktaki evime gittim . ama çok kötüleştim . istifra etmek istiyor ama edemiyordum başım dönüyordu gözlerim hafif hafif kapanıyordu. ayakta çok zor duruyordum. karşı binadan çıkan sağlıkçı bir bayan benim durumumu görünce yanıma geldi . durumumu anlattım . zehirlemişsin dedi. bir panzehir hazırlayıp bir bardağın içinde verdi . kendime geldiğimde normal bir işe başlamıştım. bu olayların 2 sokak alttakı bır dukkanda. ama patronumla anlamadığımdan çıkmak istiyordum. bunun için o dükkanın sahibiyle konuşmak için üst caddede bir yere gittim . durumumu anlattım başka bir dükkanda çalıştırmasını söyledim . biz içerde konuşurken dışarda bir patırtı koptu. bağrışmalar çağrışmalar oldu. patronum yine kayga ediyorlar gibi birşeyler söyledi. o arada bir kadın dükkana girdi ve masanın altından silahı alarak bağıra çağıra dışarı çıktı. patronum bu sefer bu kocasını kesin vuracak dedi. bende korktum dükkandan çıktım koştum. bir yere saklandım . o arada çaldığım külçe altınlar geldi aklıma daha çok korktum . hava karanlıktı.polislerin siren seslerini ve tepe lambalarını görünce sıçrayarak uyandım. uyandığımsda saat2.30 fılandı başım çatlıyordu...
hayırmıdır işallah elman hocam bu rüyam
livre isimli Üye şimdilik offline konumundadır