Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-12-2012, 17:23   #16 (permalink)
rebaka

Konular: 1

Karma Puanı: 2

Alıntı:
Hanedan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
konuyu biraz daha açma imkanınız var mı,siz bir aile misiniz ve sizin için büyü yaptıran birileri olduğunu mu düşünüyorsunuz ?
Evet ben aileyim iki çocuğum var yirmiiki senedir bizi ayırmak için huzurumuzun gitmesi için eşimin ailesi büyü yaptırıyor ben ilk yıllarda büyü nedir bilmezdim o zamanlar gençtim sonra bu işleri araştırmaya başladım ve anladım. Büyü yaptırmak için bu işleri yapan insanlar bayağı bir para alıyor bunun için de onların paraları var ama benim de düzelttirmem için her zaman param olmuyo bazen öylesine allah rızası için düzelttiriyorum ama bir süre sonra yine aynı huzursuzluklar devam ediyor. Şimdi bunların büyü olmayabilir diye bir düşünceye varılabilir ama o insanların bana aileme karşı tavırları soğuk ilgisiz oluyor bakışları bile bakarken sanki içlerinden kötülük geçiriyomuş gibi bakıyolar. Zaten yıllardan beri hep yaşıya yaşıya bıktım ama elimden bi şey gelmiyo bende hergün yasin suresi akşama kadar çeşitli zikirler okuyorum belkide okumamdan dolayı ne yaparlarsa yapsınlar huzursuzluktan başka bişey olmuyo.
rebaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla