Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2012, 01:06   #13 (permalink)
yok

Konular: 14

Karma Puanı: 2

bu işler sadece günahlara sebep olmuyor...maddi dünyada da etki ve zararları oluyor..
bunların en başında kişinin enerji varlıkların etkisine maruz kalması şeklinde.yani cin ifrit ve iblislerin etkilerine..
konu başlağında hedeflenen amaç yazıyor..sonucuna dair bir şey yazmıyor...
elman hocanın kendisine soruyorum ben böyle bir uygulama ne zaman hak olur..??
ayrıca sizede soruyorum insanın canı yandığında dahi istediği şeyi yapmaya hakkı varmıdır..istersiniz ve yaparsınız o ayrı ama '' HAKKINIZ VARMIDIR''

evet öncesinde bilinmesi gerekenleri ben biliyorum..söyleyim.
bu tür bir çalışma ile, uygulayan ve uygulanan kişiye zarar vermeyen bir varlığın gelmesi mümkün değil..zarar vermeyen varlıkların gelmesi ancak iman ihlas ve bununla bütünleşen amel ile olur..yani hayatınızın her alanı islami ölçülerle çevrilmiş olmalı.yemeniz içmeniz,iş hayatınız ve beşeri ilişkileriniz tümüyle islami ölçülerde olmalı..bu ölçülerde yaşayan birinin zaten varlık yardımı ile yaşanan bir aşkda gözü olmaz( bu kişisel görüşüm)
böyle bir hayatınız yoksa gelen varlık size ve uygulama yaptığınız kişiye zarar verecek bir varlık olacaktır..onların neler yapabileceği ise sayfalar dolusu yazı gerektirir..

---------------

ben bu yazdıklarıma elman hocanın kendisinden cevap bekliyorum...

7 senelik havas eğitimi içinde bana cevap verebilecek teknik alt yapısı oluşmuştur mutlaka..

---------------

hiç kimse ile kişisel diyaloglara girmek niyetinde değilim...

sadece meseleye teknik olarak yaklaştım yazan arkadaşlardan da bu tavrı rica ediyorum..

bu vesile ile diğer havas sitelerini eleştiren arkadaşlardan görüş bildirmelerini istiyorum...bu uygulama bir sembol olsun..bu konuyu kendi sitenizde kendi görüşlerinizle kritik edelim...
yok isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla