Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-22-2012, 01:27   #6 (permalink)
Hanedan

Konular: 144

Karma Puanı: 22

Alıntı:
الدّجّال‎ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Imam Safi Hazretleri herzaman oldugu gibi biraz "straight" bir aciklamada bulunmus ve söylediklerinde elbet hakklidir bunda bir süphe yoktur,bu ara bende Safiyim,bunu söylememde ki maksat sudur .Bu konuda yillardir bilende bilmeyende birseyler anlatiyor sevgili arkadaslarim.Simdi degerli dostlarim.Allah izin vermedikce Cin ciplak gözle görülmez cin dediginiz kendisini size gòsterir yani diledigi sekile girip size halusinasyon verir yada korkutur" aaahh yok Yilan yok akrep yok Karakedi "vs vs gördüm zanedersiniz.Zanededsiniz diyorum cunkü sizden baska yaninizda bulunan kimse bunlari göremez cunkü yokturlar.Var olduklarini düsünen Cinni Rahasizlik geciren kisidir sadece.Onun gördügünü siz göremezsiniz cunkü o kendi Dünyasinda gecirdigi hastalik sonucu halusinasyon görmeye baslar bu yüzden filan Hadimi cagirmis olsaniz bile herkes gelen varligi ayni formda görecek diye bir kaide yok ama bu ayri bir mesele.Gelelim sahadeti kabul olmaz meselesine simdi degerli arkadasim bu Din ve Islam büyükleri bizden cok önce bir dönemde yasamislar ve o dönemin Kültürüyle ve Islam anlayisi ile yetismisler simdi bu yüzden genis düsünmekte fayda vardir yoksa Cin gördüm diyen birisi yalan söylediginden dolayi Kafir olacak yada olmayacak diye tartismanin bir anlami yoktur cunkü son söz bizim degil son söz Alemlerin Rabbi hamd olsun ona Hazreti Allahindir sevgili arkadaslarim.
,) bir kişiye göründüğünde odada ki herkese görünür diye kimse iddia etmedi ki zaten.ayrıca kafir diyen de olmadı ,) konunun derinine inersek kafire kafir demek dahi hoş değildir.konunun özü şu ; cin görmeye duymaya başlayan insan cinlenmiş rahatsız insandır kısaca hastadır bu nedenle şehadeti kabul olmaz denir ,) başka altında aranıcak bişi yok yani rahat olun..
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla