Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-14-2012, 23:17   #8 (permalink)
الدّجّال‎

الدّجّال‎ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nerede: Cehennet

Konular: 14

Karma Puanı: 2

Büyük âlim Nusret Efendi, "Mâhadar", (s.14) isimli eserinde sihir ve büyünün nasıl çözüleceğini şöyle açıklamıştır:"Sihir yapılanın bir dostu, 1 metre ipe çözülmesi kolay 200 düğüm atar. Sihir yapılanın önüne 1 çay bardağı su konur. Sihir yapılan kişi, düğümlü ipi eline alıp Besmele ile Felak Suresi'ni okur ve ilk düğüme üfürür ve hemen düğümü çözer. Bu esnâda "Bana yapılan sihri çözdüm." der. Akabinde Besmele ve Nas Suresi'ni okur. İkinci düğüme üfler, hemen çözer ve "Bana yapılan sihri çözdüm." der. Böylece Besmele ile Felak -Nas Sureleri'ni okuyarak bütün düğümleri çözdükten sonra ip, hazır olan bardaktaki suda ıslatılır ve su içilir. İp de ateşte yakılır. Ancak, bu okuma sırasında aralıkalrla bir kor üzerinde birer tatlı kaşığı üzerlik tohumu yakılarak buhur yapılmalıdır. Hasta, daha bu esnada iken bile sihrin tesirinin büyük ölçüde azaldığını hisseder. Zaman ve saatler ilerledikçe, Allah (C.C.)'ın izniyle eski sıhhatine kavuştuğunu müşahede eder. Bu uygulama, defalarca yapılmış, niceleri büyünün tesirinden kurtulmuştur. Bunun kıymetini bilmeli, sihre ugratılmış kimselerden deriğ etmemelidir
الدّجّال‎ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla