Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-14-2012, 23:07   #6 (permalink)
الدّجّال‎

الدّجّال‎ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nerede: Cehennet

Konular: 14

Karma Puanı: 2

Alıntı:
elmanhoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Deccalcim cok guzel paylawma bu ama bunu her kes yapamaz cok tehlikeli havas ilmi guzel bilen ve bawaran kiwiler yapa biler.yoksa bawina buyuk dert bela,musibet acmiw olacaklar.konu icin cok tewekkurler.selam ve dua ile kaliniz.....
Yapamaz tabiki bu yüzden örnektir dedim yanisira okuyanda bazi özeliklerinin var olmasi vs konusuna dikkat cekip ekleme yaptim yoksa dedigin gibi bu is tecrübe gerektirir yanisira Arapcayi okuyup yazabilmek lazim Havas konusunda bilgi sahibi olup Islamin sartlarini yerine getirmek lazim insallah.Ingilterenin en önde gelen Seyhleriyle bir Konferansta konusma firsatim olmustu.Onlarca Hastadan cin cikarmis ciddi calismalari olan tecrübeli bir zaat yani hemen hemen Ehli Sünnete uygun bir yasantisi olan bir Hoca.Hocam dedim bu nasil bir istir?Dedii ki bizim gitigimiz yol Mayin tarlasina benzer Allah Tealanin destegini almadan bu yoldan gidemeyiz bak dedi bana.Ben Seyhim yani Islam ve Rukye konusunda tecrübe sahibi olmama ragmen binlerce düsmanim var Seytanlar her gece bana saldiriyor ama birsey yapamadiklari icin Aileme özelikle cocuklarima satasiyorlar onlara iskence ediyorlar diyordu birde bunu söyleyen bilen birisi,birde bu islere kalkisan acemi kisileri düsünecek olursak.Evet elman yazdiklarina katiliyorum.
الدّجّال‎ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla