Konu: yardım
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2012, 06:07   #23 (permalink)
الدّجّال‎

الدّجّال‎ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nerede: Cehennet

Konular: 14

Karma Puanı: 2

Question

Alıntı:
güneşdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar fazla uzatmıcam, ben ne kadar kendi içimde huzurlu yaşamak istiyorsam eşim tam tersini yapıyo. geçen sene kendi annesiyle yaşıyoduk bu yaz ayırdık evleri tam huzurlu olucam derken bu yıl teyzeme benim adıma söz verdi anneannemi bu kış yanımıza alıcaz diye, bakıcısıda bizle kalıcak. olduk mu evde 4 kişi, birde çocugum olucak şimdi ooofffffffffffff kafayı yerken ben birde ortak dükkan açacağı arkadasının hanımı dadandı bana. hergün gündüz beni arıyo bana geliyo, evimi didik didik ediyolar, akşam kocasınıda çağırıyo iş çıkışı durmadan yemek yap hizmet et saat öğlen 3 te geldiler daha şimdi gittiler, kahırlarını çek başım ağrıo artık resmen. zaten hamile insanım çekemiyorum, insan istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm
bugün kadın aaaa sehpanı kullanmıosun sen ben götüreyim ihtiyacım var dedi kocasına da atıcaklarmış biz alıcaz diye bide yalan söyledi gül gibi sehpamda gittti az önce. kırmak istemiyorum sinirlerim bozuldu iyicene. kocasıda öyle düşünceli öyle iyi adam o adamın hatrına kadını benzetmiyorum. yaaaa böyle olursa yazlık ev tutucam kaçıp gitçem tek başıma, neydi benim günahım çocugum olmıcak olsa boşanıcam direk o derece sinirlerim geriliyo yani. evimde huzurla yaşamak varken bin tane insanı alıyo evimize... napsam da evime gelmeseler kurtulsam şu insanlardan ben doğum öncesi çektiğim şeylere bakın yaaaaaaaa

Benim bu konu ile ilgili olarak yazmak istediklerim sunlardir.Esinizle uzlasmaya bakin.Herseyi karsi taraftaki insandan bekleyemeyiniz.Esinin nasil sorumluluklari varsa seninde sorumluluklarin vardir onu birak senin sorumluluklarin daha fazladir cunkü Esine morel verip onu motive edende yine sizsiniz yada olmalisiniz.Bu isler "öffleyerek" sürekli sucu baskalarin üzerine atarak olmuyor.Herkes kendi üzerinde calisacak.Evinize gelen misafirlerden rahatsiz oluyorsunuz sanirim.Yillardir Yurtlarda Babalar ve Anneler gününde "biri gelipte elimden öpecek"diye torun ve evlat bekleyin Yaslilarimiz var.Onlar sizin yasadiklarinizi yasayabilmek icin bir nefesle bu dünyaya veda ederler ama siz fazla Misafirden sikayetcisiniz sanirim.Bence ya siz Misafir sevmiyorsunuz yada gelenler tabiri caizse "adam degil".Bu durumda bilgisayar ortaminda özelikle Majiyi konu alan sitelerde vakit gecirmeseniz daha iyi olur.Mutlaka yapabileceginiz daha hayirli bir is vardir diye düsünüyorum!Erkek oldugum icin sadece tahmin edebilirim ama "Dogum konusu" ile ilgili olarak bayan kardeslerimiz mutlaka az da olsa sikinti cekecektir ama karsiliginda aldiklari mükafata bakarsaniz bu acinin Tatli bir aci oldugunu anlarsiniz insallah.
الدّجّال‎ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla