Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-10-2012, 16:30   #16 (permalink)
sesli

Konular: 0

Karma Puanı: 2

Standart yetim

rüyamda bizim ev iki katlı. merdivenden bi ses geldi çıktım baktım 3 veya 4 tanesi erkek bi tane kız bizim merdivendeydiler. dısarıdada kar vardı. sordum ne işiniz var burda kimsiniz bizim kalıcak yerimiz yok burda kalabilirmiyiz dediler bizim ikinci kat boştu kalabilirsiniz dedim anne babanız varmı falan dedim hayr öldüler dedi enbüyük olan erkek kardeş anlatıodu sadece o konuşuyodu benimle onlara ben bakıorum dedi bende dedim nerde çalışıyosun sen o da sustu sonra ben içeri girdim tekrar bi ses geldi bu kez farklı kişiler ama onlarda yetimdi onlarda aynı şeyleri sordular kalın dedim en büyük erkek kardeş konusuyodu ona nerde çalıştığını sordum. Ben fırında çalışıyorum çok güzel ekmek yaparım dedi ayrıca da yedi tane dil biliyorum dedi tam ben konuşucaktım bi tane kardeşi bebekti ben su istiyorum dedi bende getirmek için eve girdimbu arada penceren dışarıda güneşin çıktığını da gördüm.mutfağa girdim fakat su değilde iki tane ekmek aldım bitane de bardağa süt koydum merdivene doğru gidiyordum uyandım.
sesli isimli Üye şimdilik offline konumundadır