Konu: Bedava Vefk
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-27-2012, 03:39   #8 (permalink)
likyail

Konular: 11

Karma Puanı: 2

ruhsesi kardeşim ben bir ayetin vefkini çok merak ediyorum acaba onu benim tabiatıma göre yapabilir misiniz? Ben açıkçası hiç anlamam vefk olayından yani şunu demek istiyorum okumak istediğim ıbrahim süresinin 32, 33 ve 34 ayetlerinde bulunan ve okuyacağım ayetler şunlar;

Bismillahirrahmanirrahim.
Allahüllezi halakas semavati vel arda ve enzele mines sema-i maen feahraca bihi mines semarati rızkan leküm ve sahhara lekümül fülke litecriye fil bahri bi emrihi ve sahhara lekümül enhar. Ve sahhara lekümüş şemse vel kamera daibeyni ve sahhara lekümül leyli vennehar. Ve ataküm min külli ma seeltümüh.

Ayeti bilerek yazdım başı ve sonu belli olsun diye? Hatta bunun vefkini birileri başka bir sitede yapmış ama emin olamadım ve sizede danışmak istedim bu işin ehli olduğunuzu söyleyince...

Buda yazmış olduğum ayetlerin vefki;
üçlü bir vefk yap [ toprak ]1-hanesine 4645 2-hanesine 4646 3-hanesine 4647 4-hanesine 4648 5-hanesine 4649 6-hanesine 4650 7-hanesine 4651 8-hanesine 4652 9-hanesine 4653 yazılır.

Bu vefki kendime uyarlamak yani adıma uyarlamak ve bu vefkin hadimini görevlendirme olayını nasıl oluyor onuda hala anlamış değilim? Bundan dolayı açık ve net olarak döktüm ve şimdi sizden cvp bekliyorum ustadim:(
likyail isimli Üye şimdilik offline konumundadır