Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-07-2012, 17:12   #1 (permalink)
şerrantatayil

şerrantatayil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1

Karma Puanı: 2

Arrow Muhabbet ve celp sahih"dir

Muhabbet için; aşağıdaki vefk yazılıp etrafına da aşağıdaki ayet yazılır. Üzerine üç
yüz üç defa bu ayet okunup istenilen kimseye içirilirse ondan bir daha kopamayacak
şekilde bir aşk meydana gelir.başlamadan evveli güzel bir gusül ve boy abdest"i alın 2 rekat hacet namazı,,2rekat Allah rızası için namaz kılın, namazdan sonra şu tesbihleri cekin 33 defa istiğfar,33 defa tevhid,33 defa salavat cekin sonra 11 ihlas,3fatiha son ahir zaman peygamberi h.z MUHAMMED MUSTAFA (s,a,v) ve abdül kadir geylani h.z"lerine ve h.z mehdiye,asrın imamına,ve sahibül zamana ruhlarına ve ruhaniyetlerine bagişladım deyin ve amin deyin bitirin bu işlem hicri ayı"nın 1 ile 19 arası perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece yapılacak 00.2 de vefk"i yazmaya başlarken mutlaka niyet şart"dır ve üzerine okurken vek"in şu azameti her 33 de oku azamet şudur>>> Serian acileten aksamtü aleyküm ya huddam ve hakkı mübareketi,hi hazel vefk ve bi hakkı ayetişşerifi ve bi azameti,nuru,burhani semain mutian ya ecib ya mucip daveti ve yakdıy haceti ve maksudi fi hezihil saati
Allahümme elif beyne filan bin filan kema ellefte beyne ademe ve Havva ve kema ellefte beyne musa ve Harun ve kema ellefte beyne cebraile ve mikaile ve kema ellefte beyne Yusuf ve züleyha ve kema ellefte beyne muhammediv ve hadicetül Kübra ve kema ellefte beyne Fatimetüz Zehra ve Aliyyül murteza .
Allahümme elif beyne filan bin filan ila filan meselü kelimetün tayyibetün keşeceratin tayyibetün ve fer’uha fis semai tü’ti üküleha külle hınin biizni rabbiha ve yadrıbüllahül emsale linnasi leallehüm yetezekkerun

vefkler soldan saga yazılır ve her harfi yazarken aşagıdaki ayet >1< kere okunulur
Vefk:

1102 1097 1104
1103 1101 1099
1198 1105 1100
[FONT=Calibri+FPEF][SIZE=5]Ayet :
Asallahu en yec'ale beynekum ve beynelleziyne 'adeytum minhum meveddeten vallahu kadiyrun vallahu ğafurun rahıymun.

arapcası:
عَسَى اللَّهُ أَن يَجْعَلَ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَ الَّذِينَ عَادَيْتُم مِّنْهُم مَّوَدَّةً وَاللَّهُ قَدِيرٌ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِيمٌ
benim actığım konuları başka sitelerde yayınlayanlara hakkımı hellal etmiyorum ve harram olsun

selametle vesselam

---------------

yukaridaki latin harfli yazdım vefki arapca bilmeyenler için şimdi arapca rakamları ekliyorum buna bakarak yazınız selametle vesselam
şerrantatayil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla