Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-29-2012, 22:15   #2 (permalink)
Hanedan

Konular: 144

Karma Puanı: 22

,))))) hiç güleceğim yoktu.kedileri dua ederek mi uzaklaştırmış ,)))) benim cheky vardı boxer tiger gözüne bakınca geri geri gidiyordu anlıyorlar yani ,) kedim vardı liseye gittiğim dönemlerde annem bakınca o da geri vitese takıyordu konuşmaya gerek yok yani bakması yetiyordu acaba annem de mi şeyh ,)
ptt sırasına gelince adam şebeke zaten peşinde dolanmış 5-6 kişi işte bariz belli bişi ne çektiğini de arkadan izlemiştir ,) baş ağrısına geleyim ŞİFAcılık olsa,hani eski babanneler vardı siğillere okuyan geçerdi ya da gözde it dirseği denir anadoluda ona okuyup geçiren nineler vardı ama böyle düzenbazlarda şifacılık vs de olmaz ,) deri dökülüyordu iyileştirdi diyor yazık vallahi yazık deri stresten dökülür hatta saç derisidir en kolayı stresten dökülen kepeklenme ile başlar sonra yüze vurur işte yalanlarla stresinizi almış.bu tip insanlara inanan kişi psikolojisi bozuk olduğu nedeni ile hani öğretmen ,ne oldu sana ya ,hasta gibisin rengin atmış diyince hastalanan çocuklar vardı onun gibi tamamen psikolojik şimdi ağrı geçti dimi evet geçti hocam al sana 1 milyon tl..Allah'tan hakimmişsiniz ya benim gibi cahil olsanız ne yapıcaktınız,Allah c.c korumuş daha vahim işler olmadan ,) bununla geçmiş olsun diyelim.haa bir de önce ki hayatı Veysel Karani hz'leri imiş nerde kaldı bunun dini duyguları ve istismar etmesi öldükten sonra dirilen din adamı duymadım ben ( yaşar nuri dışında ),demek ki onu da yeni ithal ettik,hayırlara vesile olsun.artık yaşar nuri hazretleri de yeni bir bomba daha bulur ne diyelim rabbim ıslah etsin.Burada her zaman ki tek parayı aldığı iddia edilen kişiler değil tek suçlu,suçlu parayı veren de ,hatta siyasi polemiklerle ayak oyunları ile bizlere nüfus cüzdanımızda ki yazan dinimizi unutturanlarda.bugun bir hristiyan oturuyor islamiyeti öğreniyor neymiş ne değilmiş eline alıp okuyor ama ne yazık ki doğup büyüyoruz ,ölüyoruz bazılarımız 1 defa bile eline almıyor hadi ameli bırak bilgi edinmek amacı ile bile almıyor sonra da oturup suçu başkalarına atıyoruz;yeniden doğuş var diyen din adamı değil,ilköğretimlerde esasında branşı resim,psikoloji ya da yabancı dil olup da öğretmen sıkıntısı nedeni ile din dersi ve ahlak bilgisi branşında eğitim veren öğretmen dahi yeniden doğuş var demez daha ne yazayım bilmiyorum al işte ben bile demem ,) yeniden doğuş yoktur.
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla