Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-12-2012, 14:35   #12 (permalink)
likyail

Konular: 11

Karma Puanı: 2

Alıntı:
sifasana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
slm saygilar, bu hafiza ile ilgili benimde bir cok topladigim bilgiler var buda bir baska ayet olmasi ilgincimi cekmisti o acidan sordum uniliyim deyince
bende bu ayetleri saatlerce okumamak icin su yönteme bas vurmustum direk unuinin yani okulun tümünü tilsim altina almistim faydasi cok oldu
hep taktir ve birincilik verildi demek faydasi olmus sanarim

---------------

bencede sizin ne zaman dogdugunuz önemsizdir sizin adiniz anne adi yeterli is yapmak icin havas ilminde yada tilsim yapma asamasinda ebcet degerine cevrildimi rakamsal olusturuldumu vefk gibi güzel isler ortaya cikar sorun yok aslinda yada ayetin degeri kadar daha iyi bir gün saat vakit secilirse
okuma iyi icin ve ya namaz arkasi yerinden kalkmadan gibi yada özelden niyet edip oruc tutmak ruhaniyeti ve beyni kat kat artirir kesinkez bunlara dikkat etmektede fayda var veya hz süleymanda ilimde cok cok öndeydi ilerdeydi bundan da faydalanmakta cok fayda var o zaten acik acik beyan ediyor süleymanin tahti ilmi tekdi bu dünyada diye zikir edilmektedir ve saglam bir ayet sonucta cinlerin perilerin seytanlarin bile boyun eydigi bir kuran ayeti sonucta faydalanmakta fayda vardir tilsimiyla beraber tavsiyem anlayanlara tabiki, saygilarimla sifasana
Tecrübe ettiğin şeyi bizimlede paylaşabilir misin kardeşim? Çünkü bizde öğrenciyiz ihtiyacımız oluyor...
likyail isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla