Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-17-2012, 03:02   #1 (permalink)
DoLuNaYZaMaNI

Konular: 10

Karma Puanı: 2

Standart Meymun Ebi Nuh | Hadim Daveti | İlk Defa Paylaşılıyor |

Es-Selamu Aleykum Ruhani.Net Sakinleri ..!!

Yeni Bir Hüddam Daveti İle Sizlerle Birlikteyiz..Bu Hüddam Daveti Hiç Bir Forumda Ve Hiç Bir Sitede Paylaşılmamıştır.Konularımız Ruhani.Net Üyeleri İçindir..

Bu Hüddam Davetini Uygulamanız İçin İşin Ehli Olmanız Gerekiyor , Yoksa Sakıncalıdır , Paylaşmak Bizdendir , Faydalanmak Ve Nasiplenmek Size Kalmıştır.

Bismillahirrahmanirrahim ...Rahman Ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla Başlarım ...!!

İstediğin Her Türlü Amelde Meymun Ebi Nuh'u Kullanmak İstersen: Pazar Günü Halvete Girip Tam Riyazat İle Üç (3) Gün Oruç Tutarsın. Aşağıdaki İsimleri Her Farz Namazın Arkasından Yüz (100) Defa, Yatsıdan Sonra İse Bin (1000) Defa Okursun. Dördüncü Gece Güzel Yüzlü Bir Erkek Gelir Ve Sana;
Benden Ne İstiyorsun?
Diye Sorar. Sende Ona; Bana İtaat Etmeni İstiyorum Dersin.
Oda Sana Her İstediğin Şeyde İtaat Eder.

Bu Amelin Buhuru Lübani Zeker Ve Kına Çiçeği Tohumudur. Sadece Lüban (Günlük) Buhuruda Olabilir.

Meymun Ebi Nuh'u Şu Şekilde de Kullanırsın:

Her Farz Namazın Ardından Yukarıdaki İsimleri Bin (1000) Defa Okursun. Halvetin
Dördüncü Günü Hiç Kimseyle Konuşmadan Ve İsimleri Okuyarak Boş Bir Araziye Çık. O Anda Elinde Kılıç Olan Ve At'a Binmiş Vaziyette Bir Cin Görürsün.
Sen Ondan Korkma! Sana: Hacetin Nedir? Diye Sorar.

Ona Cevap Verme. Sen İsimleri Okumakla Meşgul Ol. Elinde de Uzunluğu İki Kol Boyu Ve Üzerinde Şu:

'' Ve Evfû Fi Ahdillâhi İzâ Ahedtüm Ve lâ Tenkudul Eymane Ba'de Tevkîdihâ Ve Kad Cealtümüllâhe Aleyküm Kefîlâ.''

Ayet Yazılı Ceride Olsun. Eğer Bu Cin Giderse Bir Hadim Gelir.Elindeki Cerideyi Ona Göster. Onun Ahti Budur. İstediğin Her Haceti Ona Yaptırırsın. Ayrıca Bu Amelde Güzel Kokulu Bir Buhur Yakarsın.

Not : Davetin Azimeti Ve Ayet Yazılı Ceridenin Arapçası Ektedir , İndirebilirsiniz.

Konularımızı Başka Forumlarda Paylaşanlara Hakkımız Haramdır ..!!

Konu zeinarda tarafından (11-08-2012 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir..
DoLuNaYZaMaNI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla