Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-22-2012, 11:41   #2 (permalink)
Hanedan

Konular: 144

Karma Puanı: 22

Kızıltepe Merkez Camii İmamı'na katılıyorum.Yanılmıyorsam Yaşar Nuri Öztürk ile canlı proğrama katılmışlardı proğramın sonunda televizyon binasının önünde gerginlik yaşanmış,emniyet'lik olmuşlardı..Araştırdım da insanları islama davet eden elinden geldiğince doğru yola sefk etmeye çalışan bir insan kendisi ancak yine canlı bir proğramda şu kadar zikir çektim kabul olmuş mu sorusuna karşılık mana alemi ile iletişime geçip evet kızım kabul olmuş senin zikirlerin diyen bir insan ve mehdilik iddiası neredeyse 10 yılı aşkın bir süredir var ve çevresinde ki insanlar da bu iddiaya kapılmış gidiyor ancak Mehdi As. Efendimizi biraz araştırmış olsalar böyle bir iddianın peşinde koşmazlardı.Keşke İskender bey'de Mehdi diye değil de normal bir islami cemiyet kursa idi belki kendisi de pişman olmuştur ama söz söylendin mi dönülmez hala böyle bir iddiası kaldı mı bilmiyorum; bu yaşta Mehdi olunmaz.Ne yazık ki kendisini Mehdi sanan insan tek İskender beyle sınırlı değil buna benzer yüzlercesi var Allah c.c kimseyi doğru yoldan ayırmasın..
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla