Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2012, 13:12   #2 (permalink)
Hanedan

Konular: 144

Karma Puanı: 22

dilinin tutulması konusunda yardım vermem ancak zalim , gaddar bir insan tarafından tehtit altında iseniz neler yapabiliceğinizi Rabbimize nasıl dua edeceğinizi yazabilirim.diğer forumlarda olduğu gibi anlat bana özelden gerçekten hak ediyor mu vs hikayelerine de asla girmem çünki neticede dua'dır,dua da Allah c.c ve kulu arasındadır zaten yanlış bişi yapan kendisini kandırır.

Sabah namazı öncesi kimse ile konuşmadan 4 rekat hacet namazı kılıyorsunuz duanızı istiyorsunuz ölsün bitsin kahrolsun diye değil ama benden uzak olsun Allah'ım işi rast gelsin ama bana bulaşmasın ,benimle uğraşmasın onu size havale ediyorum gibi makul isteklerde bulunabilirsiniz.Hemen ardından yukarda yazdığım dualarıın kabulü haceti ile niyet ediyorsunuz iki rekat namaz kılıyorsunuz ve iki rekatta da Fatiha-i Şerif'ten sonra Üç Kafirun okuyorsunuz selam verdikten sonra seccadeden kalkmayın ; 66 Ya Allah ,137 Ya Mümin ,94 Ya Aziz ,206 Ya Cebbar okuyorsunuz ve Peygamber Efendimize,halifelerimize Ehli beyte,şehitlerimize akrabalarınıza ve kabirlerinde bana fatiha yok mu diye bekleşen tüm islam alemine fatiha okuyup sonrasında duanızı tekrar edersiniz.Saygılar..
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla