Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-29-2012, 01:58   #2 (permalink)
Hanedan

Konular: 144

Karma Puanı: 22

Konuyla ilgili elimizden geleni yaparız ancak başka bir yaklaşımdan gireceğim ;temelden..Çok uç bir cümle olacak belki ama bu tür sorunların öncelikle yanlış yaşam tarzımızdan kaynaklandığını belirtmek isterim.Real hayatımda bu güne kadar bana gelip de evde huzursuzuz bir birimizi yok nedenlerle kırıyoruz diyenlerin genelinde evlerinde esasen sorun ( musallat ) olduğuna bizzat defalarca şahit oldum.Musallat neden olur ?Guslü geçiktirmek sabaha bırakmak,evde kedi köpek beslemek,resimler,biblolar,erotik filmler,şakasına da olsa fal bakma baktırma alışkanlığı,günümüzde sıkca rastlanan büyü ve yanlış İBADET ve benzerleri..İbadetin yanlışı mı olur ? Evet malesef oluyor en basiti celp ya da hatta rızık için dahi UZUN okumalarda buna teşebbüs etmemiz kafi gelmekte.Zira uzun okumalar tehlike arzeder.Ne yapmalıyız ?öncelikle ibadet edeceğimiz alanda temizlik yapmalıyız elbette ki evlerimiz temizdir ancak benim bahsettiğim görünmeyen varlıklardan temizlemektir.Bunu nasıl yapacağımız konusuda forumumuzda mevcut biliyorum çok ilginç bir yaklaşım sergiledim ama rızık için dahi uzun okumalar yapacaksanız önce temizlik derim çünki bu çok önemli ve de gereklidir.
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla