Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-10-2012, 15:02   #1 (permalink)
Hanedan

Konular: 144

Karma Puanı: 22

Standart Yaşar Nuri Öztürk - Allah ile Aldatmak

Degerli Hocamız Prof. Dr Yaşar Nuri Öztürk bey efendinin ''Allah ile Aldatmak'' isimli kitabının ön sözünden küçük bir alıntı yapmak istiyorum ;''İşte bizim bu kitabımızda sakındırmak istediğimiz de bu ikisidir Kitabın ileriki
sayfalarında göreceğiz ki Allah ile aldatanların gerçek Tanrısı paradır maldır
dünyalıktır ''

e be sevgili hocam tüm samimiyetim ile soruyorum kendinle niçin bu denli tezata düşüyosun bak ilim var sende sonuna kadar kimsenin de buna itirazı yok var diyen saçmalar hatta var diyen aptaldır ama bu kadar dünya malına düşkünlük niye ,nereye götüreceksin sevgili hocam ?Kaç yerden emekliliğin var kim bilir ayrıca vekillikten de emeklisin daha zorun ne bu kadar mal çabası nedir yani oturup düşündün mü ? show tv 'de dün izledim sizi ve inanın çok üzüldüm hatta çok konuda biraz ağır karşı çıkmalarım olduğu için dahi içim acıdı ; sağlık durumunuz hiç iyi değil Allah c.c acil şifa versin..proğramda diyorsunuz ki ; e-kitabımı yayınlıyorlar,kanun önünde hesaplaşıcaz inanın aynı proğramda sizi bu kadar çökmüş ve hasta gördüğümde o kadar üzüldüm ki anlatamam büyük ihtimalle kemoterapi görüyorsunuz tekrar acil şifalar diliyorum değerli bir insansınız size her ne kadar kızsak da yerinize geçecek bir ilim adamı daha yok ancak şu haldeyken dahi bu paraya olan düşkünlüğünüz niye ? amel eksikliği olmasın sevgili hocam ? milyon dolarlıksınız hala proğramlarda kitaplarınızı havaya kaldırıp işaret ediyorsunuz ,yazık değil mi sizin gibi bir alimi biz ticareti ile mi anımsayalım ? İLMİN ZEKATI yok mu hocam ? Allah vermiş siz niçin para ile satıyorsunuz,ahirete inanıyorsunuz o halde bir gün öleceksiniz dimi,kefenin cebinde kim para götürmüş hocam ? Allah c.c daha çok versin kimsenin gözü yok ama biraz da elinizi vicdanınıza koyun ,parası olmayanlar okumasın mı sizin kitabınızı ya da parası olmayana yaşam hakkı yok mu ? Umarım bir an önce kendinize gelirsiniz tekrar Allah acil şifa versin..
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla