Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-16-2016, 23:02   #13 (permalink)
Brc87

Konular: 0

Karma Puanı: 2

Alıntı:
zeinarda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O konuyu paylaşan kişi artık üyemiz değil,zaten paylaşmasının nedeni de dikkat ettiyseniz bir tepkiydi....

Vefklerin asıl amacı şifa içindir,ancak günümüzde neredeyse
herşey için yapıldığını görüyoruz...

Vefki yapmak okuduğunuz konuda bahsedildiği gibi tamamen matematik hesaba dayalıdır,ama çalıştırmayı herkes yapamaz,çalışmayan vefk de amacına ulaşmış sayılmaz...
internette verilen vefk örnekleri çıktı alınarak kullanılamaz,taşıyacak kişinin özel bilgileri (doğum tarihi,saati,anne adı vb) kullanılmadan ve uygun zikirler okunmadan hiç bir vefk çalışmaz.

---------------

O konuyu paylaşan kişi artık üyemiz değil,zaten paylaşmasının nedeni de dikkat ettiyseniz bir tepkiydi....

Vefklerin asıl amacı şifa içindir,ancak günümüzde neredeyse
herşey için yapıldığını görüyoruz...

Vefki yapmak okuduğunuz konuda bahsedildiği gibi tamamen matematik hesaba dayalıdır,ama çalıştırmayı herkes yapamaz,çalışmayan vefk de amacına ulaşmış sayılmaz...
internette verilen vefk örnekleri çıktı alınarak kullanılamaz,taşıyacak kişinin özel bilgileri (doğum tarihi,saati,anne adı vb) kullanılmadan ve uygun zikirler okunmadan hiç bir vefk çalışmaz.
Çok teşekkür ederim ben bir hocaya vefk yaptırmak istedim fakat benden doğum tarihi anne adı ve saat bilgileri almadı şifa içindi onun için sormak istedim
Brc87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla