Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2015, 22:51   #5 (permalink)
zeinarda

zeinarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 657

Karma Puanı: 2

Allah tez vakitte istediğin yönde sağlığına kavuştursun...

Böyle bir tedavi için bunlara gerek yok....sağ elini gözünün üzerine koyarak şifa ayetlerini de okursun,inanarak ve
güvenerek fatiha suresini de okursun...

Unutmayın ki kutsal kitabımız hem şifadır,hem rehberdir...

Latif esmasının zikrinden fayda umuyorsanız o takdirde de
2 rekat hacet namazı kılın,
Namazdan sonra en az 100 tane ya tevvab çekin,sonra bir 5 dakika kadar ya camiu ya şafi çekin sonra tekbir alıp 5-10 dk
kadar bismillahi ya latif çekin;sayı vermiyorum,bu zikirleri çekerken rahatlama ve huzur duyana kadar yani olağanüstü bir enerji hissedene kadar zikredin,toplam olarak yarım saat ya da 45 dakika süreyle bu zikirleri yapın....

Zamanla daha yoğun bir enerji hissedeceksiniz,o enerjiyi her hissettiğinizde gözünüzün eski sağlığına kavuşması için dua edin.....

Bunlar cin daveti falan değildir...hadim davetleriyle cin davetleriyle uğraşmayın.....Bu işler burada yazıldığı kadar kolay değildir.....

Size tavsiyem,manevi tedavinin yanısıra tıbbi tedavinizi de aksatmayın..

---------------

Allah tez vakitte istediğin yönde sağlığına kavuştursun...

Böyle bir tedavi için bunlara gerek yok....sağ elini gözünün üzerine koyarak şifa ayetlerini de okursun,inanarak ve
güvenerek fatiha suresini de okursun...

Unutmayın ki kutsal kitabımız hem şifadır,hem rehberdir...

Latif esmasının zikrinden fayda umuyorsanız o takdirde de
2 rekat hacet namazı kılın,
Namazdan sonra en az 100 tane ya tevvab çekin,sonra bir 5 dakika kadar ya camiu ya şafi çekin sonra tekbir alıp 5-10 dk
kadar bismillahi ya latif çekin;sayı vermiyorum,bu zikirleri çekerken rahatlama ve huzur duyana kadar yani olağanüstü bir enerji hissedene kadar zikredin,toplam olarak yarım saat ya da 45 dakika süreyle bu zikirleri yapın....

Zamanla daha yoğun bir enerji hissedeceksiniz,o enerjiyi her hissettiğinizde gözünüzün eski sağlığına kavuşması için dua edin.....

Bunlar cin daveti falan değildir...hadim davetleriyle cin davetleriyle uğraşmayın.....Bu işler burada yazıldığı kadar kolay değildir.....

Size tavsiyem,manevi tedavinin yanısıra tıbbi tedavinizi de aksatmayın..

ÖLÜMle YAŞAMı AYIRAN ÇİZGİ

SİYAHla BEYAZı AYIRAMAZ Kİ
zeinarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla