Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-13-2015, 18:26   #1 (permalink)
AbinEhad

Konular: 2

Karma Puanı: 2

Exclamation Cin ve Demon aleminden anlayanlar acil !!

Selamun aleyküm.Ben 20 yaşında erkeğim.Bundan 3 yıl önce bir abim sayesinde cin davetleri vs. işleriyle fazlası ile iç içeydim.Bana yardımcı oluyordu.Hatta Demon daveti yapıcaktık yarıda bıraktık.Korumalarımız vs herşeyimiz tamdı.Hatta Hz.Süleyman'nın çizmiş olduğu bir tılsımı kalbimin üzerine dövmesinide yaptırdım.. Neyse..Birgün işte iken tuvalete girdim ve inanılmaz şekilde solumdan rüzgar esiyordu..Rüzgar şiddetlenmeye başladı ve bana doğru yaklaşan davul ve üflentili çalgılar yaklaşmaya başladı ses gittikce artıyordu.Solumdan sağıma doğru birşeyin geçtiğini hissettim ve sağ kulağıma Paimon diye birşey fısıldadı ve inanılmaz bir şekilde korkarak çıktım hemen tuvaletten.. Hemen abiyi aradım sakin olmam gerektiğini söyledi ve oda anlam veremedi.Ben başladım dua etmeye..Sonra inanılmaz bir uyku bastırdı ve dükkanda geçtim yattım.Gözlerimi kapatmamla birşeyler bana saldırıyor gibiydi yani boğuşuyordum inanılmaz derecede canım yanıyordu sanki ayak parmaklarımdan kafatası kemiklerime kadar çatladığını kırıldığını hissettim..Bu boğuşma biraz sürdü..Gözlerimi açtım ağzımın içi kan doluydu..Ogünden sonra ufak tefek paranormal durumlar yaşadım ve yaklaşık 6-7 aydır hiç bir davet vs yapmıyorum ve doğru bir yolda emin bir şekilde güçlenip ilim maneviyat kazanıp ilerlemek istiyorum..Dün şans eseri sitenizi buldum.. Bu fikir birden aklıma geldi ve buraya rastladım.şuanda gelen cinler var fakat hiç ilgilenmiyorum..Bana Fiziki bir zararları yok.Fakat hiçbir işim rahat gitmiyor..Geceleri uyuyamıyorum..uyuduğumda uyanmak istemiyorum..Hiç birşey yapmak istemiyorum..Bazen sanki beni birşey yönetiyor,yürüyorum ama nereye bilmiyorum kendime geliyorum diyorum burada nabıyorum ben..Hatta Tüm insan oğlundan nefret etmeye başladım hepsine kin doluyum..Kendimi öldürmeyi geçtim ..Arada aileme zarar vermek aklıma geliyor kendimi zor tutuyorum..Bana yardım edermisiniz ..Daha anlatacak çok şeyim var yazmakla bitmiyicek ama konular hemen hemen bunlardan ibaret.Teşekkürler..
AbinEhad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla