Konu: Bir soru
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2015, 02:36   #5 (permalink)
Mahkum

Konular: 3

Karma Puanı: 2

kardeşim durumun çok zor ben durup dururken sana bulaşmalarının sebebini büyüye bağlıyorum bak ben şöyle bişey söylücem kim ne derse desin belki tepki alabilirim ama vucudundaki ağrıların ve zararların sebebi vucuduna yerleşmiş olması die düşünüyorum ve böyle bişey mümkün biz ailemizde yaşadık bunu yazdıklarına göre başlangıç die düşünüyorum çünki bilincini kaybedip tamamen kız kardeşim beni tanımamıştı benim kardeşim yok sen kimsin diyordu 1 sene çektik ve sonunda ankaranın bi ilçesinde bi hocamdan şifa bulduk kesinlikle maddi bir beklentisi olmayan bi insandı ve çok farklı şeyler yaşadık yani sıradan bu tip şeylere inanmıyan insanların o anda aklını yitirebiliceği paranormal olaylar sana musallat olan büyük ihtimalle erkek seni etraftan soyutlamaya çalışıp tamamen kendine bağlamaya çalışıyor sanırım piyasada çok fazla hoca (medyum) var sağa sola telefon numarası bırakan insanlar sana çare olamaz yüzde yüzü dolandırıcıdır rukyeciler vardır benim tabirimle kurtarıcılar rahmani olanlarla görüşen ve müdahele edebilenler benim tabirimle ( kurtarıcılar) onlar sana yardım edebilir benden bizim sıkıntımızı gideren hocanın kim olduğunu isteme çünki kendisi vefaat etti ama bi an önce o odandan çık bir cami imamına bulunduğun ildeki müftüye veya ilçedeki gt ve sıkıntılarını söyle durumunu izah et sen söylüyemiyorsan ailenden birilerine söylet ama bunu bi an önce yap ve bu tacizler ilerleyip daha fazla sıklaşmasın onlar bilirler aynı okulda okudukları veya çevrelerinde gerçekten yardım edecek veya bildikleri biriler vardır bun tip insanların sağda solda numaraları felan olmaz sadece bu tip şeyler yaptıklarını eşleri dostları bilir eğer forumumuzuda takib eden abilerim ablalarım ilgileniyorsanız lütfen yardım edin erkeklerde bi nebze dayanma gücü oluyor ama kadınlarda cok az duygusal oldukları için çok büyük darbeler alıyorlar lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardım edelim..
Mahkum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla