Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-24-2015, 23:31   #8 (permalink)
aydınkoçak

aydınkoçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nerede: antalya

Konular: 0

Karma Puanı: 2

hişaşi haşişi tarişi yerişi ecib biş fememi hezihi ve ente bürğane ve bihakga battış battış ve bi hakga Kul hüvallaahü ahad allaahü s-samed lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehu küfüven ahad ve bi hakga hezihi esmillezi fi galbi gamere ikşifu lihezi hinneziru hatte yünziruküm biaynihi veyyükmidüküm lisaan elvehahü elvehadü elvehahü el aceleti el aceleti el aceleti esseate esseate essate ya vedudü ya vedudü ya vedudü ya hannanü ya hannanü ya hannanü ya mennanü ya mennanü ya mennanü ya deyyanü ya deyyanü ya deyyanü ya sübhanü ya sübhanü ya sübhanü ya gufranu ya gufranu ya gufranu le havle vela guvvete illa billahil aliyyil azim . bi rahmetike ya erhammerrahimine buyrun okunuş şekli ve kitabın içindeki el aceleti el vahadü sıralamasınıda değiştirdim buyrun deneyebilirsiniz havas okuma veya uygulama yaparken havas şartları ile birlikte yapın uygulamanız başarılı olur allahın izniyle okuma saati davete veya uygulamaya baslamadan önce yapılacaklar kısaca abdestli olun adidnemei süleyman duasını okuyun 7 defa kendinizi koruma çemberine alın mesela sarfı ummar yapın baslamadan önce bunlarla birlikte bu uygulamayı deneyin selametla iyi akşamlar

---------------

son bişey eklemek istiyorum yapacagınız niyeti sizden başkası bilmesin kıbleye karşı oturun odanızda oyuncak ayna resim pis kötü şeyler olmasın bu uygulamayı bu dediğim gibi yaparsanız allahın izniyle başarılı olursunuz ve başka ne uygulama yaparsanız yapın bu ilmin şartlarına göre yapın

---------------

ama tehlikeli olur veya tehlikeli olmaz bu sizin ilim mertebenize bağlı bunları göz önünde tutarak başlayın kötü bişey başınıza geldiniz zaman eliniz ayagınız birbirine tutuşur ne yaptıgınızı bilmezseniz karşılık veremeyecek kadar ilim sahibi değilseniz başlamayın sonra bazı havas kitaplarında da yazar akmıl ir civa gibidir sıçrarsa birdaha yerine gelmez hayırlı akmşamlar

---------------

kusura bakmayın parça parça yazıyorum aklıma geldikçe yazıyorum sonra günahına girmek istemem icazeti olan yapsın bu ilmi bilen birinden el alan kmişiler yapsın yoksa ne olacagı belli olmaz yada 1 defalık ruhani icazet alın ben onun duasını biliyorum ruhani icazetin ama onu kimseye öğretmemek için yemin ettik zamanıda sırtımı ricaül gayb a dayadım önüme 111kutubu ve gavsulaktapı imam vekil tayin ettim bunların ruhaniyetlerinin ve ilimlerinin ve üstündekü bütün özelliklerinin hakimetlerinin güç vekudret kuvvetlerinin azmiyle giriyorum le ilahe illallah muhammeden resullullah ya hu, ALLAH ,billah ,lillallah,kuran hakkı için destur bi izni rabbihim ruhani her iş için 1 defalıkm icazet böyle bişey ama duasını ve tamamını kmimseye öğretmemekm için zamanında yemin ettiğimiz için veremiyorum
aydınkoçak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla