Konu: Bir soru
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-01-2015, 01:35   #3 (permalink)
leya

Konular: 0

Karma Puanı: 2

Merhaba ben küçüklüğümden beri paranormal olaylar yaşıyorum bunları teker teker anlatmakla bitmez bir çok şekilde cin gördüm rüyalarımda kimi kızıla çalan yanardönertenli kolları çok uzun, kimi normal insan suretinde kadın ve çoğunlukla erkek cinler gördüm rüyalarımda onlarla konuştuğum zamanlar oldu beni korkuttuklar zamanlar oldu ve bir defasında rüyamda beni dövdüler ve henüz 19 yaşımı doldurmadım tam olarak son 3 4 yıldır bedensel olarak etkileniyorum çok fazla enerji eksikliği olyo ellerim ayaklarımı hissedemediğim zamanlar olyo halisulasyonlar görüyorum bazende kriz geçiriyorum çığlık atıyorum geceleri annem ablam üzerime okuyolar öyle düzeliyorum birinden çok hoşlanmıştım ve onu rüyamda çok çirkin bir şekilde gördüm ve ondan kaçıyordum çirkinliğinden kaçıyordum ve o erkekle ilk buluştuğum zaman tıpkı rüyamdaki gibi suratının birbirine gidiğini gördüm sesler bana çok uzaktan geliyordu ve enerjim çekiliyordu beni deli sanmasın diye başım döndü hava alcam diye ordan uzaklaşıp nas suresi okumaya başladım bir süre sonra düzeldim ve benden hoşlanan insalar tuhaf bir şekilde benden uzaklaşıyolardı ve son 1 yıldır kendimi ewe kapattım arkadaşlarımı bıraktım telefonumu bıraktım ve sonra Allah katından bir rüya gördüm çok etkilendim ve tövbe ettim herşeye namaza başladım. hala böyle olaylar yaşamaktayım bedensel anlamda dahada kötüye gidiyorum ellerimde aşırı titremeler olyo ve durup dururken sinirlenip bağırdığım zamanlar olyo ardında pişman oluyorum rüyamda güzeller güzeli bir bebeğim olduğunu gördüm yani benim cin den bir bebeğim varmış anlamıyorum lütfen bana yardımcı olun ibadetlerimdede son 2 haftadır ağırlaşma var namaz kılarken nefesim kesilyo ve benim cin den bir bebeğim olabilirmi ? nasıl olabilir lütfen bana yardımcı olun bu gün sabahtan beri sorularıma yanıt bulcak bişeyler arıyorum internetten ve sabahtan beri yerimden kalkamıyorum bir an olsun titremem geçmedi vücudum çok yorgun ve ağrı yapyo bir bilgisi olan varsa lütfen bana yardımcı olsun gitgide kötüleşiyorum lütfenn....
leya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla