Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-30-2014, 05:22   #7 (permalink)
zeinarda

zeinarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 657

Karma Puanı: 2

Düşüncelerin hiç normal değil,bence profesyonel bir yardım almalısın....

Lahutiyeye ilk geldiğin zaman açtığın bir konuda kızların ilgisini nasıl çekebileceğini sormuştun....kızlar arasında popüler ve beğenilen bir erkek olmayı istediğini yazmıştın,
şimdi de sanki kendine bir kurban seçmiş gibisin,kendine gel kardeşim,nasıl ki senin seçme hakkın varsa kızın da seçme hakkı var ve seni seçmeyebilir..Zorlamanın bir anlamı yok,senin ki sevgi değil,bir tutku haline gelmiş,daha doğrusu
kendine hırs yapmışsın...

canına kıysan kimin umurunda olacak sanıyorsun sadece anan baban yanacak...başka da kimse yanmaz...

Aklını başına topla ya da profesyonel bir yardım al,sağlıklı düşünemiyorsun...

O kızla evlensen bile eminimki hem o kızın hayatını karartırsın,hem de kendi hayatını karartırsın...

Çünkü sen sevmeyi bilmiyorsun,elinden oyuncağı alınmış şımarık çocuklar gibisin sadece kendi isteklerini düşünüyorsun....

Yapma böyle....her insanın hayatına kimi alacağına kendisi karar verir....Sadece senin istemenle olmaz bu işler....

Çevre değiştir,uzaklaş,kafanı meşgul edecek meşgaleler bul,hobiler edin.......Bu saplantıdan kurtul,zorlanıyorsan da profesyonel yardım al...Çekil bir köşeye kendi selametin için dua et,zikir çek...

ÖLÜMle YAŞAMı AYIRAN ÇİZGİ

SİYAHla BEYAZı AYIRAMAZ Kİ
zeinarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla