Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-23-2014, 18:59   #22 (permalink)
Oğuz-Han

Oğuz-Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2

Karma Puanı: 2

Yorumları okumadınız her halde.? Havas kitabından alıntı yapmış. Havas kitabından alıntı yapmak demek en baştan bişeylerin yalnış olması demektir. Neyin yalnış neyin doğru olduğu konusunda emin olun yeterince bilgiliyim hatta kendi elyazma kitabım var bu konularda fiyat biçecek olursak pahabiçilmez bi elyazma çünki her şey bizzat kendim tarafımdan uygulandı ve başarılı oldu. Formüller kendi tertibimdir ve site kurallarına aykırı olmaz ise bazı kolay olanları sizinle paylaşırım ama musalat olaylarına veya delirmeye karışmam çünki işinin ehli olmayan kişiler için değil. Bu işler korkuyu, şaşkınlığı, zayıflığı sevmez ve kaldırmaz. 2 tür kişi var birisi köpek gördüğünde korkup kaçan, diğeri "HOŞT" diğe köpeğin üzerine yürüyüp onu kovan. İşte ikinci tip insanlar gibi olmak lazım bu işlerde. Gerektiğimde üzerine yürüyeceksin.

---------------

Bide şunu eklemek istiyorum. Gerçek medyumlar kendi formüllerini kendileri yaratır kendine özel olarak. Bibaşkasının formülünü kullanan kişiler bence başarısız olanlardır. Bu vahi gibi düşünün. Bişey yapmak istiyorsam yani bir uygulama o uygulama aniden nasıl yapacağım kafamda belirtir ve onu uygulayın başarılı olurum sonra onu niyetlere kaydederim bukadar basit. Bide bu işlerle uğraşacaksınız hüddamlarınız olması lazım. Ben her çıkardığım cin'i ya öldürürüm yada kölem yaparım. Böylece bisürü size bağlı topluluğunuz olur ki böyle basit büyülere gerek duymazsınız.

---------------
Oğuz-Han isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla