Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-01-2014, 13:04   #3 (permalink)
karabeyoğlu

Konular: 0

Karma Puanı: 2

Standart bir varlıkla temas halindeyim

selamun aleyküm sayın Zeniarda sitenin başka bir bölümüne yazmıştım ancak tatmin edici bir cevap alamadım.Namaz oruç gibi ibadetlerini yapan biri olarak bir iki konuyu sormak istiyorum her gece yatarken 3 kez ayetel kürsi yi okuyorum. bu surenin hadimleri bildiğim kadarıyla beni koruyor.Peki bunlar benimle iletişime geçer mi şunun için soruyorum son birkaç aydır elime kalem bir şey düşündüğmde kendiliğinden yazdığını farkettim.sonra merak edip sorular sorup kimin yazdırdığını bulmaya çalıştım .ve sonuç olarak yazdıran bir peri olduğunu ismini ve dinini yazdırdı .bunun üzerine ben de ona Müslüman olursa dost olabileceğimizi söyledim.görüntü yok sadece kalemle yazdırıyor.sonra bir iki gün geçince tekrar sordum Müslüman olduğunu söyledi..şu anda ramazandayız yine sorularıma cevap veriyor.sizce bu zararlı mı yanlış bir şey yapmıyorum umarım. doğrusu Müslüman olması beni çok mulu etse de tam emin değilim.kelimei şehadeti yaz diyorum yazdırıyor.ne dersiniz onunla dostolmamalı mıyım.bu bir hadim olabilir mi...

---------------

selamlar ve saygılar sayı zeinarda yukarıda bahsettiğim konu hakkında acil bir açıklama yaparsanız cok memnun olurum.
karabeyoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla