Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-06-2014, 02:29   #7 (permalink)
şerrantatayil

şerrantatayil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1

Karma Puanı: 2

Arrow

*belki o kişi enamdan veya satın aldığı kitap"dan bu tertipi vermiş"dir ben maksadım sizi eleştirmek değil maksadımız bagcıyı dövmek veya öldürmek değil rahmetli idris celepi bile bütün kitapları ceviri yaparken o kadar göz nuru ve el emeği göz nuru döktü kitapın altına ben den izinsiz kim kopyala veya v,s hakkım hellal değildir derdi bu kadar emeğe veya zamanını harcamış bir kişiye izin almadan yayın yapmak bence kul hakkına girer. ALLAH C.C ne diyor neyle gelirsen gel amma kul hakkınla huzuruma gelme diyor şu anda piyasadaki kitapları tecrüme eten ve yayınlıyan kişilerin tertiplerini izin almadan yayınlamak sizce ne kadar doğrudur? o kadar site gezdim ya alıntıdır veya o kişiden izin alınmıştır diyor yada yazar bu benim konumdur diyor hemen yayından kaldırılıyor sitelerin ve formların yüzde doksanı böyle amma ben sizin yazdığınıza ve düşüncenize anlam veremedim benim maksadım kimsenin reklamını veya avkatlığını yapmak değil burası bir paylaşım sitesi ve müslümanlık "dan bahsetiliyor öyle bir müslüman bunu nasıl söyleyebilir anlamış degilim benim düşüncem yazarından izin almak ve göz nuru ve el emeğine saygı artık karar sizin cünkü kull hakkınla gitmek ve orada hesap vermek var yine de karar sizin bu benim acizname fikrim ve düşüncem. gecenlerde e kitap olarak bir havas kitapı bir form da paylaşıldı yazarın haberi olmuş hemen yöneticiyle görüşdü hemen yayından kaldırdılar isim vermek istemiyorum formun reklamı olmasın acaba siz bu düşüncelere veya saygıya güven duymuyormusunuz? belkide bu yazdıklarımdan banlanıcam amma öleceğimi bilsem doğruyu söylemek den kacınmam karar yüce mevlamındır ve bu tertipi yazan kişiye aitdir selametle vesselam
şerrantatayil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla