Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2014, 04:06   #9 (permalink)
Ebabil

Konular: 7

Karma Puanı: 2

Alıntı:
Hak Sever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın ebabil evliyalığımn şartı gizliliktir. Haklısınız internet icat oldu yüzyılın gavslar, evliyalar topluluğu açığa çıktı. Hatta bu gavslar topluluğunun vekilleri büyücülerle birlik oldu el ele gezdi. Halbuki dine göre büyücünün katli vacipti.
Klavye arkasında sırrını gizleyen asıl insanlar asla istikametini bozmadılar. Şeriatın katlini vacip ettiği insana Allah razı olsun demek herhalde sizin gerçek veliler diye nitelendirdiğiniz şeytani topluluklara aittir.
İnşallah büyü ve büyücünün akibeti hakkında şu gerçek veli geçinen göz boyamacıların yazılarını burda bekliyoruz.

yukarda yazılan konuyu yorum yapmanız gerekırken kalkıp benım yazdıklarımı hedef alıyorsunuz. aramızda dusmanlıkmı var bılemem ama davranısınız gercekten yanlıs. sızın az once admıne yazmıs oldugunuzdan yola cıkarak dıyeyım madem. kendı sozunuzude yalanlamazsınız heralde. kısılerın yazma ozgurlugu var bakıyorum sıtedekı dıger yazılara degılde sadece bana yonelık yazmanız dıkkat ceken unsur. sız acılan konuya yorum yazın bence. cunku cok kıymetlı bılgıler var. anlamadıgınız noktaları sorun. bu daha guzel bır davranıs olur bence.

Benim istediğimi Allah (c.c.) istemiyorsa konu kapanmıştır...!

Şah-ı Nakş-i Bend
: "Ey alemlerin elini tutucu. Sen benim elimi tut ki, sana el tutucu desinler." dedim.
Hz. Gavsulazam Abdulkadir-i Geylani (KSA) şöyle devam etti: Ey alemlerin nakşını tutucu. Sen benim nakşımı tut ki, sana Nakş-ı bend desinler.

Abdurrahim Reyhan (K.S.): Bizi anlamayanlar da olacak. Bizi sevmeyenlerde olacak.
Ama biz, bizi anlamayanları da anlamaya, bizi sevmeyenleri de sevmeye mecburuz.
Ebabil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla