Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-21-2014, 03:04   #22 (permalink)
Hurani

Konular: 0

Sayin arkadaslar, yazmis oldugunuz fikir ve bilgilerinizi cok dikkatlice okudum ve silerle kendime ait olan bir ozelligi paylasip fikirlerinizi almak istiyorum. Ben surekli ibadet eden ve ayni zamanda uzun yillardir meditasyon yapan biriyim. Cok genc yaslardan beri kendi gelecegini gore bilen ama olacak olaylara herhangi bir etki yapamiyorum. Sik sik degisik insana benzemeyen bazan gorunusu cok korkunc olan varliklari insanlarin kafasini ustunde bazende omuzlsrinda oturuken goruyorum, bir is toplantisinda yada onemli bir ziyater aninda karsimdaki kisi ile ilgili mesajlar kulagima soyleniyor ve mesajin iletilmesi isteniyor. Hergun ( bu nerdeyse 4 senedir oluyor) sabahin ikisinde yada ucunde uyaniyorum ve duvarda dolasn futbol topu buyuklugunde etrafi acik yesil cok parlak bir isik seyrediyorum bazen bu isiktan kafamin icine mesajlar sohbet seklinde veriliyor ve cok gecmeden soylenen mesajlar gercek hayatta yerini buluyor. Daha bircok seyler oluyor, ben bukadarisini yazayim, sormak istedigim bunlarin bu yazmis oldugunuz hadimlarla bir ilgisi varmidir?