Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-17-2013, 18:53   #21 (permalink)
Rip6Van6Winkle6

Konular: 51

Karma Puanı: 2

Hadim/hüddam arapça bir kelime olup türkçesi hizmetli demektir.Siz her zikir çektiğinizde cinlerin bazıları bundan görev alır (rahmani olanları) siz her havvas uygulaması yapdığınızda siz göremesenizde hadimler gelir Ama sizin burada kastınız olan hadim ana hadimlerse(Fatiha suresinin hadimi, ihlasın hadimi vs.) öyle bu hadimler yanınıza gelmez.Birde bazı sitelerde şunları okuyorum pazartesi gününün hadimi 1.5 metre boyundadır çok hızlıdır vs.Bunların hepsi yanlış bilgidir bir hadim yanınıza gelse gitmesi için dua edersiniz.Boyları bina kadardır çirkindir demiyrum ama korkutuculardır...Şimdi sitelerde benim hadimim var diyen insanlara cevabım evliyalar bile hadim davet etmeye cesaret edemiyor sen bunu yapabiliyorsan ve Türk isen bizim savaşlarda sırtımız yere gelmez Şahsen ben hiç hadim görmedim bu iş beni aşar.Yaptığım araştırmalardan yola çıkarak konuşuyorum.Yani hadim hizmetli demek ise siz klasik bir cin daveti yapıp bir cinniyi emrinize alıyorsanız ve bu cinni size hizmet ediyorsa oda hadim olmuş olur.Saygılar.....

---------------

Şu noktayada değinmek isterimki hadimler melekte olabilir cinde...Yani hadim hizmetli demek ise melekler bizlere secde etti onlarda hizmetlimiz oldu....Bu durumda meleklerde hadim.

Konu Rip6Van6Winkle6 tarafından (11-17-2013 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir..
Rip6Van6Winkle6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla