Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-26-2013, 05:44   #3 (permalink)
skarabay

Konular: 1

Karma Puanı: 2

Hiç hasta olup iki aspirin alıp yorganı üzerine çekip terledin mi? hiç sınavım var kafam çalışsın veya deyip bal-reçel-pekmez içtin mi? veya bir kızla çıkıyorum gömleğim de ütülü olsun bir de üzerine pafüm sıktın mı? veya ilişki öncesi afrodizyak birşeyler aldın mı? eğer yaptı isen bu yaptıklarını kullandığın şeylerde bulunan bir özellik-enerji-etki olduğu için yaptın değil mi? Bunlar Allah'ın verme gücünden endişe ettiğin için mi yaptın? Bunları bana söylettiriyorsun ya...ben inanıyorum ki, işte tılsım böyle bir şey. Allah o gücü ona vermiştir kokuya,bala,ilaca...ve yine isterse ondan fayda görebilirsin. Balda ki enerji gibi, sudaki enerji akımı gibi. Bunda senin için bir sorun var mı? Hasta iken şifa bulmak için sınavda başarılı olmak için dua da edebilirsin değil mi? Ama ilişki öncesi afrodizyakı aldıktan sonra bir de kuvvetim artsın diye zikir yapıp dua eder misin? Meşru bile olsa bunun için ayet-kuran okur musun? Okursan amenna haklısın, ben de bu talebimi geri alıyorum, moderatörden de konuyu silmesini istiyorum...
skarabay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla