Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-20-2013, 04:51   #8 (permalink)
zeinarda

zeinarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 657

Karma Puanı: 2

Alıntı:
bluetooth33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilginiz için tesekkur ederim onceden yapmıs oldugum okumalar vardı (dualar) ve sadece sevdigimin kalbini yumusatmak ve tekrar ( muhabbet celb vs.) kurma için aynı anda okurdum sizce olumlu veya olumsuz bir etkisi varmı ne gibi etkileri olabilir ( okudugum duaların listesini buraya koyabilirim ) ilginiz için tekrar tesekkur ederim

Heyecanınızı ve özlemlerinizi anlıyorum ama bu pek çok duayı bir arada okuduğunuzda kavuşmanızı çabuklaştırmaz....

Bir an şöyle düşünün,sevdiğinize kavuşmayı istiyorsunuz ve bu niyetle farklı farklı dualar okuyorsunuz.......

Bunun tek bir anlamı vardır,iahi dergaha yöneldiğinizde,

<<Allahım ben sana bu dualarla yalvarıyorum,çok çeşitli dua okuyorum,sen hangisini istersen onu seç ama beni de dileğime kavuştur>>

siz niyetiniz için birden fazla duayı okuduğunuzda bu anlam çıkıyor....Üstelik okuduğunuz tüm duaların enerjisini üzerinizde topladığınız için de sürekli sıkıntılı ve huzursuz olursunuz.....

Zira her duanın bir enerji boyutu vardır,Okuma yaptığınız mekanda bu enerjiler doğrudan sizi etkiler.....

O nedenle sadece bir tanesine devam edin,kaç gün okunması gerekiyorsa o süre içinde okuyun sonra 7 gün ara verip ya aynısına ya da bir başkasına başlayın....

Farklı duaları bir arada okumanız sizi niyetinize çabuk eriştirmeyeceği gibi üstelik sıkıntı da verir....

Muhabbet dualarında genelde koruma yapılması önerilir,bunun nedeni okuduğunuz duanın enerjisini doğrudan
matlubunuza yöneltmek, sizi etkileyip sıkıntı vefrmesini önlemektir.....
zeinarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla