Konu: karabasan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-08-2013, 22:58   #1 (permalink)
mekanimsensin

Konular: 2

Karma Puanı: 2

Standart karabasan

karabasan,lar normalde uyurken veyada uykuya dalarken gelir.insan üstündeki ağırlı hisseder uyanmak ister uyanamaz bağırmak ister bağıramaz birden kan,ter içinde korkmuş şekilde uyanır.Ben 16 yaşlarımdan 19 yaşlarıma kadar bunları çok yaşadım.artık uyumayı bırakın uyanıkken gezerken bile olmaya başlamıştı.Bir gün gece saat,lerinde çarşıdan eve geliyordum korkuyordumda tüylerim tiken tiken sanki birisi gelip arkamdan böhh diyecekgibi.neyse evin bahcesinden girdim.evin duvarın,dan simsiyah bir gölge aşağı doğru inerek ayak uclarımdan başlayıp tüm vücuduma girdi.okadar çok korktumki yerimden kıpırdıyamıyorum dondum kaldım bağırmak istiyorum sesim çkmıyor sanki kuvvetli biri size sarılmış gibi 15 saniye falan sonra beni bıraktı ve geri içimden gölge şeklinde geri çıktı bu olaydan 20 gün sonra falan aynı gölge ben evin için deyken yine duvardan suzulerek geldi aynı seyleri bir daha yaşadım.sonra ben bu olayı birine anlattım.oda bana sana bir peri kızı aşık olmuş onun gölgesi gelip seninle ilişkiye giriyor dedi.Arkadaşlar yaşadğım bu olayla ilgili yorum
mekanimsensin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla