Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-06-2012, 14:27   #16 (permalink)
Sami

Konular: 1

Karma Puanı: 2

arkadaslar evimizi 3 gun ust uste temizledik esime bende yardim ettim aksam saatlerinde burada yazili ne varsa is yerimde kayit etmistim tek tek hepsini yaptik cok zor oldu yorulduk perisan olduk evimizde sesler olagan disi olaylarin hepsi bitti ama temizlige baslamadan once esimle konusurken cok sorun yasadik tohumu memleketten istedim gecikti kargoda yoksa dana once yapardim.hepinizden allah razi olsun 4 gundur eve giriyorum televizyon izlerken bile uyuyorum oyle rahatladikki anlatamam hepinizden allah razi olsun ne muradiniz varsa versin allah.siteyi bulmadan once türk bir hoca ile telefonda gorustum 500 euro istedi ayni kasabada degiliz oraya gitmeden deneyelim dedik yazili olanlari yaptik oda aradi gelmiyormusunuz diye anlattim durumu oyle olmaz falan dedi ama 4 gundur ne ses kaldi nede onceki anlattiklarim sabah kalkinca cop kutusuna bakiyorum oylece duruyor .esimde tesekur etti sitedeki arkadaslara evde internetimiz yok ama alicaz oda giricek arada hepinize selam ederim tesekkurler
Sami isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla