Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-2012, 14:43   #3 (permalink)
Hanedan

Konular: 144

Karma Puanı: 22

Allah O'na bir latif ( lütüf ) vermiş şifacılık..ince noktasına değinicem ama insanlar belki de bu adam şaşırmış diyecekler..musallat kullanılmak sureti ile büyüyle yapılan rahatsızlıklara çözüm olabilir hastanın üzerinde ki negatif enerjiyi alarak ama bu aşamada kendisi rahatsızlanır çünki hastanın ne kadar ağırlığı varsa almış ve aldıklarını düşman edinmiş olur.kendimden örnek vereyim ; musallat sahibi birisine yardımcı olduğumda iki gün kadar korkunç derecede yorgun ve bitkin oluyorum ve kalkıp namazımı zor güç kılıyorum ve akabinde ki okuduğum ayet ve zikirlerle üzerimde ki ağırlığı atıyorum.eğer musallatı yalnızca çıkarmışsam,yani Allah c.c emirlerini yasaklarını anlatıp güzellikle ikna etmişsem ya da biraz zor kullanarak çıkarmışsam ( musallata zarar vermeden,öldürmeden ) bir kaç gün etrafımda dolanıyor evime arada bir uğruyor ,rahatsızlık vermeye çalışıyor.esasında konunun özü bu ancak değinmek istediği konu başka..sıkıntılı anlarında ki ibadetlerinden daha bir zek aldığını ,daha bir huşu içinde ibadetini yaptığını anlatmış.
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla