Ruhani  

Go Back   Ruhani > Evrensel Enerjiler > Evrensel Enerji Sistemleri > Parapsikoloji

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10-12-2012, 00:46   #1 (permalink)

Avatar Yok
 

Üyelik tarihi: Aug 2012


Mesajlar: 414
Konular: 253

Karma Puanı: 7

Standart Ölmüş Yakınlarla İletişim Kurma

Ölmüş yakınlarla iletişim aslında sanıldığından çok daha kolaydır. İçten bir dua mesajınızın ona ulaşmasını sağlayacaktır. Bunun temel nedeni aradaki "sevgi" bağıdır, bu bağ ikili iletişimi ve dualarımızın onlara ulaşmasını kolay kılar.

Ölmüş yakınlarımız, özellikle öldüklerinin ilk döneminde bizimle sık sık ilişik olurlar ve dualarımızı, isteklerimizi duyarlar. Bu ölmüş akrabaları anmak ve onlarla içten bir şekilde konuşmak çağlardan beri süre gelen güçlü bir ritüel olmuştur. Bilhassa mezar (Mezar dediğimiz şey aslında ölmüş akrabanızı andığınız kutsal ata tapınağıdır, bir tür ritüel alanıdır) ziyareti ve duaları, ayrıca mezarda adak olarak yakacağınız günlük gibi tütsülerin ölmüş yakınınızla iletişiminizi güçlendirecek ve hem siizi hem onu huzurlu kılacaktır. Günlük ve adak adeti eski şamanizmden beri hala Hatay gibi bazı ilçelerde uygulanmaktadır.Şimdi benim burada vereceğim teknik, oldukça basit ve etkili bir iletişim tekniğidir. Amaç, ölmüş yakınınızla sohbet etmek ve dertlerinizi onla paylaşmaktır. Bazen, ölmüş yakınımız bize çeşitli görü, his veya fısıldamalar ile cevap verir ve hatta sorun yaşadığımız konuda bize yardımcı olurlar.

İhtiyaçlar;

Ölmüş akrabanızın eşyası veya resmi
Bir adet beyaz mum
Bir kağıt ve kalem
Not defteri

1- Rahatsız edilmeyeceğiniz, sakin bir odaya geçin. Kesinlikle bunun huzurlu bir deneyim olduğunu bilin ve korkularınız varsa onlardan arının. Burada ruh çağırmayacak veya ileri bir uygulama yapmayacaksınız. Sadece sevdiğiniz ve çok özlediğiniz bir akrabanızla yeniden konuşacaksınız ve onun cennetten (öte alem sanıldığı gibi korkunç değil huzur doludur, bu yüzden cennet terimini kullacağım) getirdiği enerjileri kabul edeceksiniz.

2-Öncelikle sizi koruması ve bu iletişim sırasında gözetmesi için Başmelek Mikail'e şu şekilde seslenin;

"Başmelek Mikail, Şimdi seni çağırıyor ve .... ile görüşmem sırasında bizi gözetmeni ve korumanı istiyorum. Cennetin huzurunu ve Yaratıcı'nın sevgisini buraya getirmeni rica ediyorum."

Bunu üç kere tekrarlayın ve o enerjiyi hissedin. Mavi parıltılı ilahi ışığın tüm odaya indiğini imgeleyin.

3-Şimdi öte alemden ruhla iletişiminizde kolaylık sağlaması açısından Başmelek Azrail'i şu şekilde çağırın;

"Başmelek Azrail, dönüşümün, döngünün ve ruhların denetleyicisi, bilge ve kadim melek, sana sesleniyorum. Yaratıcı'nın izniyle seni çağırıyor ve senden ....'yı buraya getirmeni rica ediyorum. Onunla ilahi sevgiyi paylaşmak ve onun rehberliğini istiyorum. İletişimimizde bize yardımcı ol."

Gözlerinizi kapatın ve bir adet beyaz mum yakın. Beyaz mumun altına veya hemen yanına akrabanızın eşyanızı veya resmini koyun. Mumu, ölmüş akrabanız için yakıyorsunuz, ona adıyorsunuz.

Bu noktada bazı şeyler hissedebilirsiniz; dokunuşlar, ses veya yakınınızın kokusu gibi

4- Şimdi kağıt kalemi alın ve ona ne söylemek istiyorsanız (dertlerinizi, dileklerinizi, hayallerinizi, içinizde tuttuğunuz ve paylaşmak istediğiniz herşeyi) kağıda yazın. Sanki ölmüş akrabanıza mektup yazıyor ve onla dertleşiyorgibi bunları yazıya dökün.

5- Hiç bir şey hissetmeyebilirsiniz ama kesinlikle huzuru hissedeceksiniz. Veya yazarken bir anda aklınıza parlak cevaplar, ilhamlar, ani görüntüler gelebilir, bunlar ölmüş yakınınızdan gelen mesajlardır hemen bir not defterine kaydedin.

6-Yazma işiniz bittiğinde teşekkür edin ve bu mektubu beyaz mumun alevi ile yakın. Bırakın enerji serbest kalsın ve ölmüş yakınıza ulaşsın. Kağıt yanarken gözlerinizi kapatın ve onun enerjisini hissedin. Hiçbir şey düşünmeyin sadece medite olun ve zihninizi boşaltın. Var olan enerjiyi hissedin sadece. Zihninizi, mantığınızı devre dışı bırakın ki ölmüş yakınınızı hissedebilesiniz. Eğer iletişime geçemezseniz moralinizi bozmayın, size bir şekilde yaşam içinde mesajınızı iletecektir.

7- İşlem bittiğinde hem meleklere hem akrabanıza teşekkür edin ve çalışmayı bitirin. Külleri ister bir kapta saklayın, isterseniz rüzgara bırakın.

Tekrar yineliyorum, içten bir dua bile ölmüş yakınınız ile iletişime geçmenize olanak verir. Bu teknik ölmüş akrabanızdan yardım almak ve onla iletişime geçmek, özlem gidermek için birebirdir. Çalışma sırasında veya çalışmadan sonra (rüyanızda veya gün içinde) bir şekilde size mesaj muhakkak iletecektir. Sirius

DİPNOT: Bu tekniği sadece ama sadece sevdiğiniz akrabalarınız için yapın. Tanımadığınız ruhları bu şekilde çağırmaya çalışmayın. Yakınlarımız (anne, baba, kardeş, teyze amca dede nine vs...) ölseler dahi bizle derin bir sevgi bağına sahiptirler. Bu sevgi bağı iletişimi güçlü kılar ve onlara ulaşmamızı, onlarında bize ulaşmasını sağlar. Onlara karşı tüm sevginizle bu çalışmayı gerçekleştirin. Sevmediğiniz veya tanımadığınız ruhlar için kesinlikle bu çalışmayı yapmayın. Bu çalışmanın amacı ruh çağırmak değil, sevginin gücünü kullanarak ölmüş yakınımızla enerji alışverişine geçmek ve dertlerimizi paylaşmaktır.
ARMİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2012, 01:02   #2 (permalink)

 
Bahamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Üyelik tarihi: Feb 2012


Mesajlar: 116
Konular: 23

Karma Puanı: 2

Bahamra - İCQ üzeri Mesaj gönder
Standart

@ Mavi parıltılı ilahi ışığın tüm odaya indiğini imgeleyin.

güzel bir konu. Annemin mezarının başında dua ettikten sonra 1 saat kadar kadar konuşmuştum. Sonrasında rüyama girerek sorularıma cevap vermişti.
Mekanı cennet olsun.
Mavi ışık enerjisi ile ilgili küçücük bir yazı...

Mavi Işık enerjisi Derin Arınma,Temizlenme,Yenilenme..
Anlatılmaz bir sevgi ve sevinç duygusu..

Sevginin gerçek tarifi hiç yapılamadı bugüne kadar...Mavi ışık sıcak bir güçle sarmalayan enerjisini bize akıtıyor.Enerjisi öylesine yüksek ki düşündüğümüz an hayrımıza isteklerimize cevap veriyor ve bu dünyanın tortularından, oyunlarından bizi çok hızlı arındırıyor.Diğer enerji kanallarından tek farkı, yüksek idari mekanizmanın denetimiyle,mavi ışığı alabilen kişilerin kullanabildiği yüksek bir boyut enerjisini taşıyor olması..Dünyasal hasletlerden arınmaya gönüllü, ruhsal bilinç düzeyi açık veya direk bu kanaldan dünyaya gelmiş insanların kendiliklerinden aldıkları güçlü bir enerji.

Bu sistemde semboller ve belli bir aşamadan sonra ritüeller kullanılmaz..

Arınma,aydınlanma,bolluk,bereket,şifa ve gönlünüzün istediği her konuda sadece düşünmeniz ve tereddütsüz talep etmeniz tüm kapıların açılmasını sağlar.

Değişime açılan Mavi ışık düzenini kurmaya gönüllü olan insanlar, çok zorlu, gerçekleşmesi imkânsız gibi görünen ama hiç de umulmadık bir rahatlıkla yeniçağın yapıtaşları olarak dünyanın ışığını açmaya ortak olacaklar.

Mavi Işık Enerjisine uyumlanma

3 seviyeli 9 aylık aralarla yapılan uyumlamalar ile aktive olur.

1. Seviye Uyumlanma

Bedenin ruhsal, zihinsel ve fiziksel olarak endişe,korku,öfke,geçmiş tortuları büyü.nazar vb yapışık enerjilerden temizlenmesi gerçekleşir.

Farklı terapilere ihtiyaç duymadan enerji alanlarınızın onarılmasında olağanüstü etki sağlar. Geçmiş yaşamlardan, hatıralardan veya dünyasal karmaşalardan arınma dönemi başlar .Kendinizle ve çevrenizle barış, uyum halinde olma duygusu ile kişilere bağlı olmadan yaşamdan maksimum keyif alma, ruhsal ve fiziksel olarak gençleşme hali gerçekleşir

2. Seviye Uyumlanma

Beden ile beyin arasındaki balans netleşir. Ürettiğiniz enerjinin kayıtları ile bir üst programa geçiş hakkı sağlanır.Ruh kodlaması yapılarak can mekanizması ilk kor noktasına ulaştırılır.DNA kayıtları temizlenir saflaştırılır,mavi kopya yeniden aktive olur.Yaşamsal sentezleriniz “OL” maya hazırlanır. Derin Yenilenme formunu tamamlama süreci işlemeye başlar.

3. Seviye Uyumlanma

Artık Kristal Işık dönemi başlar.

Düşünceler ve yaşam yeni bir programın içerisine girer.Negatif enerjiler ve dünyasal saldırılardan etkilenmeyen yoğun ışık formu ile sarmalanmış aura alanı oluşur. Yaşamlarını bu sistemin doğal bir parçası olarak şekillendirecekler.Bedenimiz Mavi ışığın sıcak sevgisiyle buluştuğunda; hastalık, yaşlanma, acıkma, korku, öfke gibi duygular bitmiş olacak. Işık varlıklara dönüşümü doğal olarak yaşayacağız. Zamanla enerjiyle olan bağınızın özel bir çaba sarf etmeden hayatınızın doğal bir parçası haline geldiğini fark edecek ve içinizdeki ilahi gücün açığa çıkışına şahit olacaksınız.
Bahamra isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2012, 01:22   #3 (permalink)

Avatar Yok
 

Üyelik tarihi: Sep 2012


Mesajlar: 2
Konular: 0

Karma Puanı: 2

Standart

kimilerini aglarken gördüm -- Kimileri öylece bakinmakta
Kimilerini dilsiz gördüm -- Kimileri durmadan yakinmakta
kimilerini sevincli gördüm -- belliki bu alemden hediyeler yollanmakta
insanlar bakarda ibret almaz -- haşa ölümdende korkmaz
gel garındaşım sen bari ibret al -- ölüm sana ilişmeden imanını sağlama al
kiminin anası kiminin babası -- hepsi bekler bir mümin duası
hic kar etmeye kötü evlat duasi -- illaki iman bekasi, illaki iyi evlat fatihası

daha yazayımmı ?
kana-at isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2012, 02:03   #4 (permalink)

Avatar Yok
 

Üyelik tarihi: Dec 2011


Mesajlar: 536
Konular: 144

Karma Puanı: 22

Standart

ilginç ,)
Hanedan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2012, 14:19   #5 (permalink)

 
semender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Üyelik tarihi: Dec 2011

Nerede: zahiri alem

Mesajlar: 95
Konular: 9

Karma Puanı: 10

Standart

Cin olmasin


__________________

ELiF LAM MiM SAD
semender isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2012, 14:22   #6 (permalink)

 
kunhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Üyelik tarihi: Feb 2012

Nerede: 1st

Mesajlar: 99
Konular: 50

Karma Puanı: 2

Standart

Şamanistik bir ritüel sanki bu.


__________________

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِيمُ

Bismillahirrahmanirrahim
Huvallahulleziy la ilahe illa huve 'alimulğaybi veşşehadeti huverrahmanurrahıymu.

O, öyle Allah'tır ki, O'ndan başka tanrı yoktur. Görülmeyeni de bilir, görüleni de. O, çok esirgeyen, çok bağışlayandır.(Haşr-22)
kunhas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2012, 14:28   #7 (permalink)

 
semender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

Üyelik tarihi: Dec 2011

Nerede: zahiri alem

Mesajlar: 95
Konular: 9

Karma Puanı: 10

Standart

Ölmeden önce helalleşirsek öldükten sonra iletişim kurmaya gerek kalmaz


__________________

ELiF LAM MiM SAD
semender isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-13-2012, 00:13   #8 (permalink)

Avatar Yok
 

Üyelik tarihi: Aug 2012


Mesajlar: 18
Konular: 2

Karma Puanı: 2

Standart

Ruh diye cin gelmesin sakın ?
furkan40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-27-2013, 15:54   #9 (permalink)

Avatar Yok
 

Üyelik tarihi: Jun 2013


Mesajlar: 97
Konular: 51

Karma Puanı: 2

Standart

Saygıdeğer siriusdan alıntı yapılmış ve herkesin bildiği gibi sirius bir cadıdır ve bütün çalışmaları büyü üzerinedir....Bu çalışma günahmı değilmi tartışılır ....
Rip6Van6Winkle6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
iletişim, kurma, yakınlarla, ölmüş

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


gizli ilimler gizli ilim
Tüm Zamanlar GMT +4.5 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:36.


Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
YASAL UYARI : İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Ruhani.Net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ruhani.Net hakkında yapılacak tüm Hukuksal Şikayetler, Yöneticilerimiz ile iletişime geçilmesi yada iletişim formunu doldurulması halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Ruhani.Net yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş sağlanacaktır. her yürlü sorunlar için email ; ruhaninet@gmail.com
sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort serdivan escort izmir escort eporner