Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2012, 12:07   #5 (permalink)
likyail

Konular: 11

Karma Puanı: 2

Alıntı:
satelcom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elmanhoca kardeşim bildiğim kadarıyla Azerisiniz ve eliinizde ''Cinnul Exber'' adlı kitap ta var.*******.gen.tr den takip ettiğm kadarıyla havass ilminde ilerisiniz.Yalnız benim sizden talebim yaptığınız ve yapacağınız paylaşımlarda sansür ve kesinti uygulamayınız.Bıçak satan hiçbir esnaf bununla ekmek kes sakın adam kesme demez.Ve herkes de neyin günah olduğunu çok iyi bilmekte.Eğer bir paylaşımda bulunacaksanız yukarıdaki gibi olmasın.Kitapları yazanlar paylaşmışlar.Tercüme ederek konu açıp ta sansürlemek bana göre en büyük hasedlik ve ilmini saklamanın yanında ilme talip olanalara kılıç çekmektir.Ömrüm sansürle-adaletsizlikle-cehaletle-adaletsizlikle-gıybetle -sui zanla mücadele ile geçmiştir.Sizlerden Cinnul Exberin tamamını eksiksiz tercüme edip yayınlamanızı bekliyoruz.Selam,sevgi ve saygılarımla.
Satelcom kardeşim gönlümden geçenleri çok güzel tercüme etmiş elmanhocam bende elinizdeki kitabi çok merak ediyorum allah var ilminiz yüksek allahu teala ilminizi kat ve kat arttırsın inşaallah... Ama bizide bu ilimden mahrum etmesin...
likyail isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla